top of page

KAS MĒS ESAM?

Mūsu uzņēmums SIA Easywood ir oficiālais "LUXMAL" produktu un risinājumu partneris un izplatītājs kopš 2019. gada.

 

"Luxmal" tika dibināts 1989. gadā. Sākumā tas sniedza krāsošanas un atjaunošanas pakalpojumus, bet ar laiku kļuva par glezniecības un dekorēšanas uzņēmumu.

Pateicoties īpašnieka apņēmībai, uzņēmums izstrādāja jaunas dekoratīvās tehnikas, kuras klienti ātri novērtēja. Vairākus gadus ilga attīstība un nepārtraukta izstrādāto produktu pilnveidošana - dekorāciju, apgleznošanas jomā-, piemēram: fresku apgleznošana, tapetes izgatavošana ar akrila aerosola krāsu, pilienu apmetums,  dažādu materiālu imitāciju veidošana - marmors, betons, travertīns, granīts- ir snieguši visaugstākās kvalitātes pakalpojumus.

Pakalpojumu kvalitāte ir atkarīga ne tikai no profesionālās izpildes, bet arī no izmantoto materiālu kvalitātes. Šī bija ideja, kad uzņēmums atvēra savu veikalu, kurā bija daudz cienījamu vietējo un ārvalstu uzņēmumu produktu.

Vēloties piedāvāt oriģinālus un visaugstākās kvalitātes materiālus, uzņēmums sāka ražot inovatīvus - īpašnieka izstrādātus, balstoties uz paša pieredzi un unikālām receptēm - krāsas, dekoratīvos materiālus un apmetumus.

Uzņēmuma bagātīgajā produktu piedāvājumā ietilpst travertīna apmetums, betona apmetums, pulveri, akrila krāsas, apdares špakteļveida apmetumi un gruntējumi.

Laipni aicināti iepazīties ar pilnu sortimentu mūsu vietnē.

Mēs ļoti iesakām arī apskatīt galeriju, kas dokumentē tikai nelielu daļu no mūsu iespējām un izpildītajiem darbiem, kā arī instrukciju videoklipus, kuros mēs dalāmies ar informāciju par metodēm, kā strādāt ar konkrētajiem piedāvātajiem produktiem.

logo.png

Sazinies ar mums

 +371 26765224

bottom of page