top of page

PRIVĀTUMA POLITIKA

 

EASYWOOD SIA pārvalda vietni http://www.luxmal.lv ("Pakalpojums").

Šī lapa informē jūs par mūsu politiku attiecībā uz personas datu vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad izmantojat mūsu pakalpojumu, un izvēli, kuru esat saistījis ar šiem datiem. Šo EASYWOOD SIA konfidencialitātes politiku nodrošina FreePrivacyPolicy.com.

Mēs izmantojam jūsu datus, lai sniegtu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku. Ja vien šajā Konfidencialitātes politikā nav noteikts citādi, šajā Privātuma politikā izmantotajiem terminiem ir tāda pati nozīme kā mūsu Noteikumos un nosacījumos, kas pieejami vietnē http://www.luxmal.lv

 

Informācijas vākšana un izmantošana

Mēs apkopojam vairāku veidu informāciju dažādiem mērķiem, lai sniegtu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu jums.

 

Apkopoto datu veidi

Personas dati

Lietojot mūsu Pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personu identificējošu informāciju, kuru var izmantot, lai ar jums sazinātos vai identificētu ("Personas dati"). Personu identificējošā informācija var ietvert, bet neaprobežojas ar:

•Epasta adrese

• Vārds un uzvārds

•Telefona numurs

• Adrese, pasta indekss, pilsēta

• Sīkdatņu un lietošanas dati

Lietošanas dati

Mēs varam arī apkopot informāciju par piekļuvi Pakalpojumam un tā izmantošanu ("Lietošanas dati"). Šie lietošanas dati var ietvert informāciju, piemēram, datora interneta protokola adresi (piemēram, IP adresi), pārlūka veidu, pārlūka versiju, apmeklētās mūsu Pakalpojuma lapas, apmeklējuma laiku un datumu, šajās lapās pavadīto laiku, unikālo ierīces identifikatori un citi diagnostikas dati.

 

Izsekošanas un sīkdatņu dati

Mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai izsekotu darbības mūsu pakalpojumā un saglabātu noteiktu informāciju.

Sīkdatnes ir faili ar nelielu datu apjomu, kas var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkfaili tiek nosūtīti uz jūsu pārlūkprogrammu no vietnes un tiek saglabāti jūsu ierīcē. Tiek izmantotas arī bākas, tagi un skripti, lai apkopotu un izsekotu informāciju, kā arī uzlabotu un analizētu mūsu Pakalpojumu.

Jūs varat uzdot savam pārlūkam atteikt visus sīkfailus vai norādīt, kad tiek sūtīta sīkdatne. Tomēr, ja jūs nepieņemat sīkdatnes, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas.

Izmantoto sīkfailu piemēri:

• Sesijas sīkfaili. Mēs izmantojam Sesijas sīkfailus, lai darbotos ar mūsu Pakalpojumu.

• Priekšroka sīkdatnes. Mēs izmantojam preferenču sīkfailus, lai atcerētos jūsu preferences un dažādus iestatījumus.

• Drošības sīkdatnes. Drošības nolūkos mēs izmantojam drošības sīkdatnes.

 

Datu izmantošana

EASYWOOD SIA apkopotos datus izmanto dažādiem mērķiem:

• Nodrošināt un uzturēt Pakalpojumu

• Lai paziņotu jums par izmaiņām mūsu Pakalpojumā

• Lai ļautu jums piedalīties mūsu pakalpojuma interaktīvajās funkcijās, kad jūs to izvēlaties

• Nodrošināt klientu aprūpi un atbalstu

• Sniegt analīzi vai vērtīgu informāciju, lai mēs varētu uzlabot Pakalpojumu

• Pārraudzīt Pakalpojuma izmantošanu

• Lai atklātu, novērstu un risinātu tehniskas problēmas

 

Datu pārsūtīšana

Jūsu informāciju, ieskaitot personas datus, var pārsūtīt uz datoriem un uzturēt tajos, kas atrodas ārpus jūsu štata, provinces, valsts vai citas valdības jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no jūsu jurisdikcijas.

Ja atrodaties ārpus Latvijas un izvēlaties mums sniegt informāciju, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs datus, ieskaitot Personas datus, pārsūtām uz Latviju un apstrādājam tur.

Jūsu piekrišana šai konfidencialitātes politikai, kam seko šādas informācijas iesniegšana, ir jūsu piekrišana šai nodošanai.

EASYWOOD SIA veiks visus saprātīgi nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku, un jūsu personas dati netiks pārsūtīti organizācijai vai valstij, ja vien nebūs ieviestas atbilstošas ​​kontroles, tostarp datu aizsardzība. savus datus un citu personisko informāciju.

 

Datu atklāšana

Juridiskās prasības

EASYWOOD SIA var atklāt jūsu personas datus, godprātīgi uzskatot, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai:

• Izpildīt juridiskas saistības

• Aizsargāt un aizstāvēt EASYWOOD SIA tiesības vai īpašumu

• lai novērstu vai izmeklētu iespējamos pārkāpumus saistībā ar pakalpojumu

• Lai aizsargātu Pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības personisko drošību

• Aizsargāties no juridiskās atbildības

 

Datu drošība

Jūsu datu drošība mums ir svarīga, taču atcerieties, ka neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt to absolūto drošību.

 

Pakalpojumu sniedzējiem

Mēs varam pieņemt darbā trešās puses uzņēmumus un privātpersonas, lai atvieglotu mūsu Pakalpojumu ("Pakalpojumu sniedzēji"), sniegtu Pakalpojumu mūsu vārdā, veiktu ar Pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai palīdzētu mums analizēt, kā tiek izmantots mūsu Pakalpojums.

Šīm trešajām personām ir piekļuve jūsu personas datiem tikai, lai veiktu šos uzdevumus mūsu vārdā, un tām ir pienākums tās neizpaust vai izmantot citiem mērķiem.

 

Analytics

Mēs varam izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, lai uzraudzītu un analizētu mūsu Pakalpojuma izmantošanu.

• Google Analytics

Google Analytics ir Google piedāvāts tīmekļa analīzes pakalpojums, kas izseko un ziņo par vietnes trafiku. Google izmanto apkopotos datus, lai izsekotu un uzraudzītu mūsu Pakalpojuma izmantošanu. Šie dati tiek kopīgoti ar citiem Google pakalpojumiem. Google var izmantot savāktos datus, lai kontekstualizētu un personalizētu sava reklāmas tīkla reklāmas.

Jūs varat atteikties no tā, ka esat padarījis savu darbību pakalpojumā pieejamu pakalpojumam Google Analytics, instalējot pārlūkprogrammas Google Analytics atteikšanās papildinājumu. Šis papildinājums neļauj Google Analytics JavaScript (ga.js, analytics.js un dc.js) kopīgot informāciju ar Google Analytics par apmeklējumu aktivitātēm.

Lai iegūtu papildinformāciju par Google konfidencialitātes praksi, lūdzu, apmeklējiet Google tīmekļa vietni Privātums un noteikumi: https://policies.google.com/privacy?hl=lv

 

Saites uz citām vietnēm

Mūsu Pakalpojumā var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs neapsaimniekojam. Noklikšķinot uz trešās puses saites, jūs tiksiet novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs iesakām jums pārskatīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi.

 

Bērnu privātums

Mūsu dienests neaicina nevienu, kas jaunāks par 18 gadiem ("Bērni").

Mēs apzināti neapkopojam personu identificējošu informāciju no personām, kas jaunākas par 18 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērni mums ir snieguši personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs uzzinām, ka esam savākuši personas datus no bērniem, nepārbaudot vecāku piekrišanu, mēs veicam pasākumus, lai šo informāciju noņemtu no mūsu serveriem.

 

Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt mūsu konfidencialitātes politiku. Mēs paziņosim jums par visām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jauno konfidencialitātes politiku.

Pirms izmaiņu stāšanās spēkā mēs jums paziņosim pa e-pastu un / vai pamanāmu paziņojumu par mūsu Pakalpojumu, kā arī atjaunināsim “spēkā stāšanās datumu” šīs konfidencialitātes politikas augšdaļā.

Jums ieteicams periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku, lai konstatētu izmaiņas. Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā ir spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.

 

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums:

• Pa e-pastu: info@luxmal.lv

logo.png

Sazinies ar mums

 +371 26765224

bottom of page