top of page

Lietošanas noteikumi

 

Šo vietni vada EASYWOOD SIA. Visā vietnē termini “mēs”, “mūs” un “mūsu” attiecas uz EASYWOOD SIA. EASYWOOD SIA piedāvā šo vietni, ieskaitot visu informāciju, rīkus un pakalpojumus, kas pieejami no šīs vietnes jums, lietotājam, ar nosacījumu, ka piekrītat visiem šeit norādītajiem noteikumiem, nosacījumiem, politikām un paziņojumiem.

Apmeklējot mūsu vietni un / vai iegādājoties kaut ko, jūs iesaistāties mūsu “Pakalpojumā” un piekrītat ievērot šādus noteikumus un nosacījumus (“Pakalpojuma noteikumi”, “Noteikumi”), ieskaitot šos papildu noteikumus un nosacījumus un politikas atsauces šeit un / vai pieejama ar hipersaiti. Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi attiecas uz visiem vietnes lietotājiem, tostarp bez ierobežojumiem lietotājiem, kuri ir pārlūkprogrammas, pārdevēji, klienti, tirgotāji un / vai satura līdzstrādnieki.

Pirms piekļūstat mūsu vietnei vai izmantojat to, lūdzu, uzmanīgi izlasiet šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Piekļūstot jebkurai vietnes daļai vai izmantojot to, jūs piekrītat ievērot šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Ja jūs nepiekrītat visiem šī līguma noteikumiem un nosacījumiem, jūs nedrīkstat piekļūt vietnei vai izmantot kādus pakalpojumus. Ja šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi tiek uzskatīti par piedāvājumu, pieņemšana ir skaidri ierobežota ar šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

 

Pakalpojuma noteikumi attiecas arī uz visām jaunajām funkcijām vai rīkiem, kas pievienoti pašreizējam veikalam. Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt pakalpojumu sniegšanas noteikumu jaunāko versiju. Mēs paturam tiesības atjaunināt, mainīt vai aizstāt jebkuru šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu, ievietojot atjauninājumus un / vai izmaiņas mūsu vietnē. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt, vai šajā lapā nav izmaiņu. Jūsu turpmākā vietnes izmantošana vai piekļuve tai pēc izmaiņu publicēšanas nozīmē šo izmaiņu pieņemšanu.

 

1. IEDAĻA - TIEŠSAISTES VEIKALA NOTEIKUMI

Piekrītot šiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, jūs apliecināt, ka esat vismaz pilngadīgs savā dzīvesvietas štatā vai provincē vai arī esat pilngadīgs savā dzīvesvietas štatā vai provincē un esat mums devis savu piekrišanu ļaujiet jebkuram no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamiem izmantot šo vietni.

Jūs nedrīkstat izmantot mūsu produktus nelikumīgiem vai neatļautiem mērķiem, kā arī, izmantojot Pakalpojumu, jūs nevarat pārkāpt likumus savā jurisdikcijā (ieskaitot autortiesību likumus, bet ne tikai tos).

Jūs nedrīkstat pārnēsāt nekādus vīrusus, kā arī jebkādu destruktīva rakstura kodu.

Pārkāpjot vai ignorējot kādu no Noteikumiem, jūsu Pakalpojumi tiks nekavējoties izbeigti.

2. IEDAĻA - VISPĀRĪGI NOSACĪJUMI

Mēs paturam tiesības atteikt pakalpojumu jebkuram jebkura iemesla dēļ un jebkurā laikā.

Jūs saprotat, ka jūsu saturs (neietverot kredītkartes informāciju) var tikt pārsūtīts nešifrēts un saistīts ar (a) pārsūtīšanu dažādos tīklos; un b) izmaiņas, lai atbilstu tīklu un ierīču savienošanas tehniskajām prasībām un pielāgotos tām. Kredītkartes informācija vienmēr tiek šifrēta pārsūtīšanas laikā pa tīkliem.

Jūs piekrītat nepavairot, nedublēt, nekopēt, nepārdot un neizmantot nevienu Pakalpojuma daļu, Pakalpojuma izmantošanu vai piekļuvi Pakalpojumam vai jebkurai kontaktpersonai vietnē, caur kuru tiek sniegts pakalpojums, bez mūsu rakstiskas rakstiskas atļaujas. .

Šajā līgumā izmantotās virsraksti ir iekļauti tikai ērtības labad, un tie neierobežos vai citādi neietekmēs šos noteikumus.

3. IEDAĻA - INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE, PILNĪBA UN LAIKS

Mēs neesam atbildīgi, ja šajā vietnē pieejamā informācija nav precīza, pilnīga vai aktuāla. Šīs vietnes materiāls ir paredzēts tikai vispārīgai informācijai, un to nevajadzētu paļauties vai izmantot kā vienīgo pamatu lēmumu pieņemšanai, neapspriežoties ar primāriem, precīzākiem, pilnīgākiem vai savlaicīgākiem informācijas avotiem. Jebkura paļaušanās uz materiāliem šajā vietnē ir jūsu pašu atbildība.

Šajā vietnē var būt noteikta vēsturiska informācija. Vēsturiskā informācija nav aktuāla, un tā tiek sniegta tikai jūsu zināšanai. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šīs vietnes saturu, taču mums nav pienākuma atjaunināt jebkādu informāciju mūsu vietnē. Jūs piekrītat, ka jūsu pienākums ir uzraudzīt izmaiņas mūsu vietnē.

4. IEDAĻA - PAKALPOJUMU UN CENU PĀRVEIDOŠANA

Mūsu produktu cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez brīdinājuma pārveidot vai pārtraukt Pakalpojumu (vai jebkuru tā daļu vai saturu).

Mēs neuzņemamies atbildību jums vai trešajām pusēm par jebkādām Pakalpojuma izmaiņām, cenu izmaiņām, apturēšanu vai pārtraukšanu.

5. IEDAĻA - PRODUKTI VAI PAKALPOJUMI (ja piemērojams)

Daži produkti vai pakalpojumi var būt pieejami tikai tiešsaistē, izmantojot vietni. Šiem produktiem vai pakalpojumiem var būt ierobežots daudzums, un tos var atgriezt vai mainīt tikai saskaņā ar mūsu atgriešanās politiku.

Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai pēc iespējas precīzāk parādītu mūsu produktu krāsas un attēlus, kas parādās veikalā. Mēs nevaram garantēt, ka jūsu datora monitora jebkuras krāsas displejs būs precīzs.

Mēs paturam tiesības, bet neuzliekam pienākumu, ierobežot mūsu produktu vai pakalpojumu pārdošanu kādai personai, ģeogrāfiskajam reģionam vai jurisdikcijai. Šīs tiesības mēs varam izmantot katrā gadījumā atsevišķi. Mēs paturam tiesības ierobežot mūsu piedāvāto produktu vai pakalpojumu daudzumu. Visi produktu apraksti vai cenu noteikšana var tikt mainīta jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma un tikai pēc mūsu ieskatiem. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā pārtraukt jebkuru produktu. Jebkurš šajā vietnē veiktais produkta vai pakalpojuma piedāvājums ir spēkā neesošs, ja tas ir aizliegts.

Mēs negarantējam, ka jebkuru jūsu iegādāto vai iegūto produktu, pakalpojumu, informācijas vai cita materiāla kvalitāte atbildīs jūsu cerībām vai ka tiks novērstas kļūdas Pakalpojumā.

6. IEDAĻA - Norēķinu un konta informācijas precizitāte

Mēs paturam tiesības atteikt jebkuru pasūtījumu, ko veicat pie mums. Pēc saviem ieskatiem mēs varam ierobežot vai atcelt katram cilvēkam, mājsaimniecībai vai pasūtījumam iegādāto daudzumu. Šie ierobežojumi var ietvert pasūtījumus, kas veikti ar vienu un to pašu klienta kontu vai ar to pašu kredītkarti, un / vai pasūtījumus, kuros izmantota tā pati norēķinu un / vai piegādes adrese. Gadījumā, ja mēs veicam izmaiņas vai atceļam pasūtījumu, mēs varam mēģināt jums par to paziņot, sazinoties ar e-pasta un / vai norēķinu adresi / tālruņa numuru, kas norādīta pasūtījuma veikšanas laikā. Mēs paturam tiesības ierobežot vai aizliegt pasūtījumus, kurus pēc mūsu pašu ieskatiem veic izplatītāji, tālākpārdevēji vai izplatītāji.

Jūs piekrītat sniegt aktuālu, pilnīgu un precīzu pirkumu un konta informāciju par visiem pirkumiem, kas veikti mūsu veikalā. Jūs piekrītat nekavējoties atjaunināt savu kontu un citu informāciju, tostarp savu e-pasta adresi un kredītkartes numurus, kā arī derīguma termiņus, lai mēs varētu pabeigt jūsu darījumus un pēc vajadzības sazināties ar jums.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, pārskatiet mūsu atgriešanas politiku.

7. IEDAĻA - IZVĒLES INSTRUMENTI

Mēs varam jums nodrošināt piekļuvi trešo pušu rīkiem, kurus mēs neuzraugām, kā arī mēs nekontrolējam un neieviešam.

Jūs atzīstat un piekrītat, ka mēs nodrošinām piekļuvi tādiem rīkiem, kādi ir, un “pēc iespējas pieejamiem” bez jebkādām garantijām, apliecinājumiem vai nosacījumiem un bez jebkāda apstiprinājuma. Mums nav nekādas atbildības, kas izriet no izvēles trešo pušu rīku izmantošanas vai ir saistītas ar tiem.

Jebkura vietnes piedāvāto izvēles rīku izmantošana ir pilnībā atkarīga no jūsu atbildības un ieskatiem, un jums jāpārliecinās, ka esat iepazinies un apstiprinājis noteikumus, ar kuriem rīkus nodrošina attiecīgais (-ie) trešās puses pakalpojumu sniedzējs (-i).

Mēs arī nākotnē varam piedāvāt jaunus pakalpojumus un / vai funkcijas, izmantojot vietni (tostarp jaunu rīku un resursu izlaišanu). Uz šādām jaunām funkcijām un / vai pakalpojumiem attiecas arī šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

8. IEDAĻA - TREŠO PERSONU SAITES

Noteikts saturs, produkti un pakalpojumi, kas pieejami, izmantojot mūsu Pakalpojumu, var ietvert trešo pušu materiālus.

Trešo pušu saites šajā vietnē var novirzīt jūs uz trešo pušu vietnēm, kas nav saistītas ar mums. Mēs neesam atbildīgi par satura vai precizitātes pārbaudi vai novērtēšanu, un mēs negarantējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo pušu materiāliem vai vietnēm, vai produktiem vai pakalpojumiem.

Mēs neesam atbildīgi par jebkādu kaitējumu vai zaudējumiem, kas saistīti ar preču, pakalpojumu, resursu, satura pirkšanu vai izmantošanu vai jebkādiem citiem darījumiem, kas veikti saistībā ar trešo pušu vietnēm. Pirms sākat kādu darījumu, lūdzu, rūpīgi pārskatiet trešās puses politikas un praksi un pārliecinieties, ka tās saprotat. Sūdzības, pretenzijas, bažas vai jautājumi par trešo personu produktiem jāvirza uz trešo pusi.

9. IEDAĻA - LIETOTĀJA KOMENTĀRI, ATSAUKUMI UN CITAS IESNIEGŠANAS

Ja pēc mūsu pieprasījuma jūs sūtāt konkrētus iesniegumus (piemēram, konkursa darbus) vai bez mūsu pieprasījuma jūs sūtāt radošas idejas, ieteikumus, priekšlikumus, plānus vai citus materiālus tiešsaistē, pa e-pastu, pa pastu vai citādi (kopā “komentāri”), jūs piekrītat, ka mēs jebkurā laikā varam bez ierobežojumiem rediģēt, kopēt, publicēt, izplatīt, tulkot un citādi jebkurā vidē izmantot visus komentārus, kurus jūs mums pārsūtāt. Mums nav un nebūs pienākuma (1) konfidenciāli uzturēt komentārus; (2) maksāt kompensāciju par komentāriem; vai (3) atbildēt uz visiem komentāriem.

Mēs varam, bet neuzliekam pienākumu uzraudzīt, rediģēt vai noņemt saturu, kuru mēs pēc saviem ieskatiem uzskatām par nelikumīgu, aizskarošu, draudošu, neslavas celošu, apmelojošu, pornogrāfisku, neķītru vai citādi iebilstamu vai pārkāpj jebkuras puses intelektuālo īpašumu vai šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus . Jūs piekrītat, ka jūsu komentāri nepārkāps nevienas trešās puses tiesības, tostarp autortiesības, preču zīmi, privātumu, personību vai citas personiskās vai īpašumtiesības. Jūs arī piekrītat, ka jūsu komentāri nesatur neslavu vai citādi nelikumīgu, aizskarošu vai neķītru materiālu vai satur jebkādu datorvīrusu vai citu ļaunprātīgu programmatūru, kas jebkādā veidā varētu ietekmēt Pakalpojuma vai ar to saistītās vietnes darbību. Jūs nedrīkstat izmantot nepatiesu e-pasta adresi, neizlikties par citu personu, nevis sevi, vai kā citādi maldināt mūs vai trešās puses par komentāru izcelsmi. Jūs esat atbildīgs tikai par visiem komentāriem un to precizitāti. Mēs neuzņemamies atbildību par komentāriem, kurus esat ievietojis jūs vai kāda trešā puse.

10. IEDAĻA - PERSONAS INFORMĀCIJA

Jūsu personiskās informācijas iesniegšanu veikalā regulē mūsu konfidencialitātes politika. Lai skatītu mūsu konfidencialitātes politiku.

 11. IEDAĻA – KĻŪDAS UN NEPRECIZITĀTES

Reizēm mūsu vietnē vai Pakalpojumā var būt informācija, kas satur drukas kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus, kas var būt saistīta ar produktu aprakstiem, cenām, akcijām, piedāvājumiem, preču piegādes izmaksām, tranzīta laiku un pieejamību. Mēs paturam tiesības labot visas kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus un mainīt vai atjaunināt informāciju vai atcelt pasūtījumus, ja kāda informācija Pakalpojumā vai kādā no saistītajām vietnēm ir neprecīza jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma (tostarp pēc pasūtījuma iesniegšanas). .

Mēs neuzņemamies pienākumu atjaunināt, grozīt vai precizēt informāciju Pakalpojumā vai kādā no saistītajām vietnēm, ieskaitot bez ierobežojumiem informāciju par cenām, izņemot gadījumus, kad to prasa likums. Nav noteikts, ka pakalpojumā vai kādā no saistītajām vietnēm tiek lietots noteikts atjaunināšanas vai atsvaidzināšanas datums, lai norādītu, ka visa Pakalpojumā vai jebkurā saistītajā vietnē esošā informācija ir modificēta vai atjaunināta.

12. IEDAĻA - AIZLIEGTA LIETOŠANA

Papildus citiem pakalpojumu sniegšanas noteikumos noteiktajiem aizliegumiem jums ir aizliegts izmantot vietni vai tās saturu: (a) jebkādiem nelikumīgiem mērķiem; (b) aicināt citus veikt nelikumīgas darbības vai piedalīties tajās; c) pārkāpt visus starptautiskos, federālos, provinces vai štata noteikumus, noteikumus, likumus vai vietējos rīkojumus; (d) pārkāpt vai pārkāpt mūsu vai citu intelektuālā īpašuma tiesības; e) uzmākties, ļaunprātīgi izmantot, apvainot, kaitēt, apmelot, apmelot, noniecināt, iebiedēt vai diskriminēt, pamatojoties uz dzimumu, seksuālo orientāciju, reliģiju, etnisko piederību, rasi, vecumu, nacionālo izcelsmi vai invaliditāti; f) iesniegt nepatiesu vai maldinošu informāciju; (g) augšupielādēt vai pārsūtīt vīrusus vai jebkāda cita veida ļaunprātīgu kodu, kas tiks izmantots vai var tikt izmantots jebkādā veidā, kas ietekmēs Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta funkcionalitāti vai darbību; h) vākt vai izsekot citu personu personisko informāciju; i) surogātpastu, pikšķerēšanu, farmāciju, ieganstu, zirnekļa darbību, rāpošanu vai nokasīšanu; j) jebkādiem neķītriem vai amorāliem mērķiem; vai (k) traucēt vai apiet Pakalpojuma vai jebkuras saistītās vietnes, citu vietņu vai interneta drošības funkcijas. Mēs paturam tiesības pārtraukt Pakalpojuma vai jebk.uras saistītās vietnes lietošanu, ja tiek pārkāpts kāds no aizliegtajiem lietojumiem.

 13. IEDAĻA - GARANTIJU ATRUNA; ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMS

Mēs negarantējam, neapstiprinām un negarantējam, ka mūsu pakalpojuma izmantošana būs nepārtraukta, savlaicīga, droša vai bez kļūdām.

Mēs negarantējam, ka rezultāti, ko var iegūt, izmantojot pakalpojumu, būs precīzi vai uzticami.

Jūs piekrītat, ka laiku pa laikam mēs varam noņemt pakalpojumu uz nenoteiktu laiku vai jebkurā laikā atcelt pakalpojumu, bez iepriekšēja brīdinājuma.

Jūs nepārprotami piekrītat, ka tikai jūs riskējat izmantot pakalpojumu vai nespējat to izmantot. Pakalpojums un visi ar pakalpojuma palīdzību jums piegādātie produkti un pakalpojumi (izņemot gadījumus, kad mēs to skaidri norādījām) tiek nodrošināti jūsu vajadzībām “tādi, kādi tie ir” un “pieejami”, bez jebkāda veida izteikuma, garantijām vai jebkādiem nosacījumiem, ne tiešā, ne citā veidā. netiešas garantijas vai nosacījumi par pārdodamību, tirgojamu kvalitāti, piemērotību noteiktam mērķim, ilgmūžību, īpašumtiesībām un pārkāpumu nepildīšanu.

14. IEDAĻA - KOMPENSĀCIJA

Jūs piekrītat atlīdzināt, aizstāvēt un noturēt nekaitīgu EASYWOOD SIA un mūsu mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumus, saistītos uzņēmumus, partnerus, direktorus, aģentus, darbuzņēmējus, licenciārus, pakalpojumu sniedzējus, apakšuzņēmējus, piegādātājus, praktikantus un darbiniekus, nekaitīgus no jebkādām prasībām vai pieprasījumiem, ieskaitot saprātīgas advokātu atlīdzības, ko maksā kāda trešā puse sakarā ar šo Pakalpojumu sniegšanas noteikumu vai to iekļauto dokumentu pārkāpumu vai no tā, kas radies, pārkāpjot visus jūsu likumus vai trešo personu tiesības.

15. SAVIENOJAMĪBA

Gadījumā, ja kāds no šo Pakalpojumu sniegšanas noteikumu noteikumiem tiek atzīts par nelikumīgu, spēkā neesošu vai neizpildāmu, šāds noteikums tomēr ir izpildāms pilnā apjomā, ko atļauj piemērojamie tiesību akti, un tiek uzskatīts, ka neizpildāmā daļa ir atdalīta no šiem Noteikumiem. Pakalpojums, šāda noteikšana neietekmē citu atlikušo noteikumu derīgumu un izpildāmību.

16. IEDAĻA - IZBEIGŠANA

Pušu saistības un saistības, kas radušās pirms līguma izbeigšanas datuma, paliek spēkā pēc šī līguma izbeigšanas visiem mērķiem.

Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi ir spēkā tikai tad, kad jūs vai mēs tos pārtraucam. Jūs jebkurā laikā varat pārtraukt šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus, paziņojot mums, ka vairs nevēlaties izmantot mūsu Pakalpojumus, vai pārtraucot lietot mūsu vietni.

Ja pēc mūsu vienīgā sprieduma jums neizdodas vai mums ir aizdomas, ka esat neievērojis kādu no šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu noteikumiem vai nosacījumiem, mēs arī varam izbeigt šo līgumu jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma, un jūs paliksit atbildīgs par visām pienākošajām summām. līdz izbeigšanas datumam (ieskaitot); un / vai attiecīgi var liegt jums piekļuvi mūsu Pakalpojumiem (vai jebkurai to daļai).

17. IEDAĻA - PILNĪGS LĪGUMS

Ja mēs neizmantosim vai īstenosim nekādas tiesības vai šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu noteikumus, tas nenozīmē atteikšanos no šādām tiesībām vai noteikumiem.

Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi un visas politikas vai darbības noteikumi, kurus mēs esam ievietojuši šajā vietnē vai attiecībā uz Pakalpojumu, veido visu līgumu un sapratni starp jums un mums un regulē jūsu pakalpojumu izmantošanu, aizstājot visus iepriekšējos vai vienlaicīgos līgumus, saziņu un priekšlikumus mutiski vai rakstiski starp jums un mums (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar visām iepriekšējām pakalpojumu sniegšanas noteikumu versijām).

Jebkuras neskaidrības šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu interpretācijā nav interpretējamas pret tekstu sagatavojošo pusi

18. IEDAĻA - PĀRVALDĪGIE LIKUMI

Šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus un visus atsevišķos līgumus, ar kuriem mēs jums sniedzam Pakalpojumus, regulē un interpretē saskaņā ar likumiem.

 19. IEDAĻA - PAKALPOJUMU NOTEIKUMU IZMAIŅAS

Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt pakalpojumu sniegšanas noteikumu jaunāko versiju.

Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem atjaunināt, mainīt vai aizstāt jebkuru šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu, ievietojot atjauninājumus un izmaiņas mūsu vietnē. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt mūsu vietni par izmaiņām. Jūsu turpmākā izmantošana vai piekļuve mūsu vietnei vai pakalpojumam pēc jebkādu izmaiņu publicēšanas šajos pakalpojumu sniegšanas noteikumos nozīmē šo izmaiņu pieņemšanu.

 20. IEDAĻA - INFORMĀCIJA PAR KONTAKTU

Jautājumi par pakalpojumu sniegšanas noteikumiem jānosūta mums pa e-pastu info@luxmal.lv.

logo.png

Sazinies ar mums

 +371 26765224

bottom of page